رتبه بندی و گواهینامه های شهریگ : انجام خدمات فنی و مهندسی در حوزه های معماری و شهرسازی

رتبه بندی و گواهینامه های شرکت مهندسی شهریگ :

1- گواهینامه صلاحیت انجام خدمات مشاوره از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست محترم جمهوری:

این شرکت بر اساس آخرین قوانین و مقررات تشخیص صلاحیت مشاوران از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست محترم جمهوری، دارای رتبه بندی و گواهینامه صلاحیت انجام خدمات مشاوره در «گروه معماری و شهرسازی» و در تخصص های ذیل می باشد:
- پایه سه در تخصص شهرسازی
- پایه سه در تخصص ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و نظامی
- پایه سه در تخصص ساختمان های آموزشی، ورزشی، بهداشتی و درمانی

2-  گواهینامه عضویت در کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی

3-  مشاور امین سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران

(دارای گواهینامه تامین مالی بین المللی پروژه ها)

4- انجمن شرکتهای مشاور سرمایه گذاری و نظارت طرحها

5- انجمن مدیریت پروژه ایران
 

فید اخبار

آخرین پروژه های انجام شده :

 • طراحی آپارتمان های مسکونی تعاونی های مسکن مهر به تعداد 111 بلوک به مساحت 60000 مترمربع

  طراحی آپارتمان های مسکونی تعاونی های مسکن مهر به تعداد 111 بلوک به مساحت 60000 مترمربع

  پروژه حاضر با مساحت 60.000 مترمربع، در واقع در قالب مسکن مهر و با نظارت سازمان مسکن و شهرسازی استان آذربایجان غربی در شهرستان سردشت صورت پذیرفته است. مساکن مورد طراحی در این پروژه به صورت تفکیکی (غیر مجتمعی) بوده و در 4 طبقه طراحی گردیده اند و در مجموع بالغ بر 111 بلوک ساختمانی بوده و تهیه طرح های مراحل اول و دوم (اجرایی) معماری، سازه، تأسیسات و نیز متره و برآورد پروژه را شامل گردیده است. 

 • طرح جامع و ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری بین المللی ماملو (750 هکتار)

  طرح جامع و ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری بین المللی ماملو (750 هکتار)

  منطقه نمونه گردشگری بین المللی ماملو، با مساحتی بالغ بر 750 هکتار، در 18 کیلومتری شهر تهران و در حاشیه دریاچه سد ماملو (در محل تلاقی رودخانه های جاجرود و دماوند) استقرار یافته است. رئوس مطالعات صورت پذیرفته، به منظور ایجاد منطقه نمونه گردشگری در این محل، عبارتند از: انجام مطالعات پایه محیط طبیعی، اجتماعی، اقتصادی، کالبدی و فضایی و انجام تحلیل SWOT. ارائه طرح ها و برنامه های جامع مدیریتی و تهیه نقشه های جامع و اولویت بندی اجرایی پروژه به همراه نظامات مدیریتی و کارکردی مربوطه، به همراه ارزیابی مالی- اقتصادی طرح با نرم افزار کامفار 3 و نیز تهیه مطالعات ارزیابی زیست محیطی پروژه (EIA).  

 • طراحی مراحل اول و دوم، تجهیز، مبلمان و طراحی داخلی کتابخانه های شقایق، نسترن، لشکر و بانوان منطقه 8 تهران

  طراحی مراحل اول و دوم، تجهیز، مبلمان و طراحی داخلی کتابخانه های شقایق، نسترن، لشکر و بانوان منطقه 8 تهران

  هدف از این پروژه استانداردسازی 4 کتابخانه در سطح منطقه 8 شهرداری تهران بر اساس استانداردهای ملی و منطقه ای بوده و مشتمل بر سه بخش تهیه طرح های اجرایی ابنیه، معماری داخلی و مشاوره تخصصی کتابداری در حوزه انتخاب کتب و گروه بندی و دسته بندی آنها، بوده است. شرح فعالیت های انجام شده به شرح ذیل می باشد: انجام مطالعات پایه و تهیه طرح های مراحل اول و دوم معماری، سازه، تأسیسات و متره و برآورد ساختمان کتابخانه ها به همراه استاندارد سازی و طراحی داخلی کتابخانه ها و تهیه لیست کتب و گروه بندی آنها بر اساس استانداردهای کتابداری.  

 • طراحی مجتمع مسکونی و تجاری فرون آباد

  طراحی مجتمع مسکونی و تجاری فرون آباد

  مجتمع مسکونی و تجاری فرون آباد، در حاشیه محور تهران- پاکدشت و 5 کیلومتری پاکدشت و در سایتی به مساحت 130 هکتار ایجاد گردیده و مشتمل است بر مجتمع های تجاری، اداری و اداری بزرگ مقیاس، که در مجموع 250 هزار مترمربع زیربنای ساختمانی را در بر می گیرد. 

 • طراحی مجموعه تفریحی و ورزش های آبی دریاچه چیتگر

  طراحی مجموعه تفریحی و ورزش های آبی دریاچه چیتگر

  مجموعه تفریحی و ورزش های آبی دریاچه چیتگر، در مساحتی بالغ بر 5 هکترا، در حاشیه دریاچه در حال ایجاد چیتگر، در منطقه 22 شهر تهران، طراحی گردیده است. این مجموعه، مشتمل است بر مجموع عملکردهای تفریحی، ورزشی و فرهنگی مرتبط با فضاهای آبی که در ارتباط مستقیم با دریاچه و پارک جنگلی چیتگر، پاسخگوی نیازهای تفریحی، حوزه غرب شهر تهران خواهد بود. از جمله عملکردهای کلان این مجموعه عبارتند از: استخرهای شنا، شیرجه و واترپولو، سالن غواصی، نمایشگاه آبی، آکواریوم، رستوران آبی و پارک آبی.  

 • طرح جامع و ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری چشمه اعلاء- دماوند (100 هکتار)

  طرح جامع و ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری چشمه اعلاء- دماوند (100 هکتار)

  منطقه نمونه گردشگری چشمه اعلاء با مساحتی بیش از 100 هکتار، در منطقه چشمه اعلاء دماوند استقرار یافته است. رئوس مطالعات صورت پذیرفته در این منطقه، عبارتند از: انجام مطالعات پایه محیط طبیعی، اجتماعی، اقتصادی، کالبدی و فضایی و انجام تحلیل SWOT. ارائه طرح ها و برنامه های جامع مدیریتی و تهیه نقشه های جامع و اولویت بندی اجرایی پروژه به همراه نظامات مدیریتی و کارکردی مربوطه، به همراه ارزیابی مالی- اقتصادی طرح با نرم افزار کامفار 3 و نیز تهیه مطالعات ارزیابی زیست محیطی پروژه (EIA).  

 • طرح جامع و ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری باغستان کرج (100 هکتار)

  طرح جامع و ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری باغستان کرج (100 هکتار)

  منطقه نمونه گردشگری باغستان، با مساحتی بالغ بر 100 هکتار، در منطقه باغستان کرج استقرار یافته و اهم اقدامات صورت پذیرفته در فرایند مطالعاتی آن، عبارتند از: انجام مطالعات پایه محیط طبیعی، اجتماعی، اقتصادی، کالبدی و فضایی و انجام تحلیل SWOT. ارائه طرح­ها و برنامه­های جامع مدیریتی و تهیه نقشه­های جامع و اولویت­بندی اجرایی پروژه به همراه نظامات مدیریتی و کارکردی مربوطه، به همراه ارزیابی مالی- اقتصادی طرح با نرم­افزار کامفار 3 و نیز تهیه مطالعات ارزیابی زیست محیطی پروژه (EIA).

 • طرح جامع و ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری آویشن دماوند (23 هکتار)

  طرح جامع و ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری آویشن دماوند (23 هکتار)

  منطقه نمونه گردشگری آویشن دماوند، با مساحتی بالغ بر 23 هکتار، در منطقه احمد آباد دماوند و در بالادست شهرک توریستی باغ شهر آویشن استقرار یافته است. فرایند مطالعاتی این پروژه، مشتمل بر موارد ذیل می­باشد: انجام مطالعات پایه محیط طبیعی، اجتماعی، اقتصادی، کالبدی و فضایی و انجام تحلیلSWOT ارائه طرح­ها و برنامه­های جامع مدیریتی وتهیه نقشه­های جامع و اولویت­بندی اجرایی پروژه به همراه نظامات مدیریتی و کارکردی مربوطه، به همراه ارزیابی مالی- اقتصادی طرح با نرم­افزار کامفار 3 و نیز تهیه مطالعات ارزیابی زیست محیطی پروژه EIA .

 • طرح جامع و ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری بین المللی قلعه رودخان (1600 هکتار)

  طرح جامع و ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری بین المللی قلعه رودخان (1600 هکتار)

  مطالعات صورت پذیرفته در این پروژه، عبارتند از: انجام مطالعات پایه محیط طبیعی، اجتماعی، اقتصادی، کالبدی و فضایی و انجام تحلیل SWOT. ارائه طرح ها و برنامه های جامع مدیریتی و تهیه نقشه های جامع و اولویت بندی اجرایی پروژه به همراه نظامات مدیریتی و کارکردی مربوطه، به همراه ارزیابی مالی- اقتصادی طرح با نرم افزار کامفار 3 و نیز تهیه مطالعات ارزیابی زیست محیطی پروژه EIA.  

 • طرح جامع و ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری ملی شهران (2400 هکتار)

  طرح جامع و ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری ملی شهران (2400 هکتار)

  منطقه نمونه گردشگری شهران، با مقیاس ملی و مساحت 2400 هکتار در جنگل های شهران، واقع در استان گیلان، شهرستان رودبار استقرار یافته و از طبیعتی بسیار زیبا و بکر برخوردار است. این پروژه بر اساس شرح خدمات تیپ دفتر مناطق نمونه گردشگری کشور انجام پذیرفته و مشتمل بر موارد ذیل بوده است: انجام مطالعات پایه محیط طبیعی، اجتماعی، اقتصادی، کالبدی و فضایی و انجام تحلیل SWOT. ارائه طرح ها و برنامه های جامع مدیریتی و تهیه نقشه های جامع و اولویت بندی اجرایی پروژه به همراه نظامات مدیریتی و کارکردی مربوطه، به همراه ارزیابی مالی- اقتصادی طرح با نرم افزار کامفار 3 و نیز تهیه مطالعات ارزیابی زیست محیطی پروژه EIA.  

 • طرح جامع ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری دریاچه اوان

  طرح جامع ارزیابی فنی، اقتصادی، زیست محیطی منطقه نمونه گردشگری دریاچه اوان

  دریاچه اوان، به عنوان یکی از جاذبه های طبیعی بین المللی ایران، در منطقه رودبار الموت و در استان قزوین واقع شده است و از جاذبه های بدیع و چشم نواز این استان محسوب می گردد.و در حال حاضر، مطالعات و ارزیابی های ذیل، جهت ایجاد منطقه نمونه گردشگری در جوار آن، در دست اقدام می باشد: انجام مطالعات پایه محیط طبیعی، اجتماعی، اقتصادی، کالبدی و فضایی و انجام تحلیل SWOT. ارائه طرح ها و برنامه های جامع مدیریتی و تهیه نقشه های جامع و اولویت بندی اجرایی پروژه به همراه نظامات مدیریتی و کارکردی مربوطه، به همراه ارزیابی مالی- اقتصادی طرح با نرم افزار کامفار 3 و نیز تهیه مطالعات ارزیابی زیست محیطی پروژه EIA.  

وب سایت های مرتبط :